Endüstriyel, Traksiyoner, Akü Yenileme, Servis, Bakım, Satış

  • Trakya Bölge Servisi
    0530 100 17 81
  • E-Posta
    info@avrupaaku.com
Akü Tamiri

Avrupa Akü

Avrupa Akü, Tüm marka ve modellerin Traksiyoner Aküler, starter aküler ve Stasyoner Akülerin bakım yenileme, servis, satış hizmetlerini konusunda uzman personeli, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden üretim teknolojisi alt yapısı, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile yapmaktadır.

Firmamız, Sürdürülebilir bir ekonomi ve çevre için akülerinizin bakım, servis, onarım işlerini itina ile ve kaliteli olarak yapmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve toplam kalite yönetimi anlayışı ile hizmet veren firmamız, uygun ödeme seçenekleri ve ekonomik fiyatlandırma ile kaliteyi sizlere sunmaktadır.

Misyon

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Vizyon

Müşterilerini, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunarak güven içinde mutlu etmek, Sektöründe rekabet yaratarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişip büyümek hedeflere koşmak, Çalışanlarının memnuniyetini, eğitimini, gelişmesini ve bağlılığını sağlamak, 

Akü Onarım

Hizmet Konularımız; Traksiyoner akü, endüstriyel akü bakımları, akü bakım servis, akü yenileme, akümülatör yenileme, traksiyoner akü satışı, akü tamiri, akü yedek parçaları, Akü şarj redresörleri, Saf su, akümülator periyodik bakımları, akü ekipmanları, soket, kablo, kutu, kapak, stasyoner, starter akü satış, Akü Kazanı, Civata.

Forklift Akülerinde her türlü sorun için bizi arayın